Loading...
ZIMA 2019-01-28T12:15:11+00:00

ZIMA

Informácie o okolí – Vaša dovolenka

Kaprun – ľadovec Kitzsteinhorn

Jeden z prvých ľadovcových lyžiarskych areálov v Rakúsku, ktorý siaha až do výšky 3000m.n.m. Je to moderné plne vybavené lyžiarske stredisko s tými najvyššími bezpečnostnými štandardami. Nachádza sa tu 22 km modrých zjazdoviek, 16 km červených a 3 km čiernych zjazdoviek. V stredisku sa taktiež nachádza plne vybavený snowpark.

Kaprun-Maiskogel

Stredisko Kaprun-Maiskogel sa nachádza asi 2 km od apartmánu a na jeho zjazdovky je vidieť z balkóna apartmánu. Stredisko je vhodné pre menej náročných lyžiarov a pre rodiny s deťmi. Hneď vedľa sedačky sa nachádza bobová dráha. V stredisku sa nachádzajú reštaurácie, lyžiarska a snowboardová škôlka a požičovňa lyžiarskej výstroje.

Saalbach-Hinterglemm-Leogang

Táto lyžiarska oblasť, ktorá sa nachádza za Zell am See asi 25 km od apartmánu je nazývaná aj Ski Cirkus. Ak Vám je málo 138 km zjazdoviek v strediskách Kaprun-Zell am See, môžete si v neďalekom stredisku užiť naozaj lyžiarsky cirkus na 200 km upravených zjazdovkách, na ktoré Vás dopraví 55 najmodernejších lanoviek.

BadGastein, DorfGastein a SportGastein

Nachádzajú sa v údolí Gasteiner. Sú známe nie len zábavou na snehu ale aj termálnymi kúpeľmi. Zo zjazdovky priamo do teplej vody. V SportGasteine si prídu na svoje milovníci freeride.
V stredisku DorfGastein nájdete dvakrát ocenený najlepší lyžiarsky terén Rakúska.

Hochkönig-MariaAlm

Ďalšie moderné lyžiarske stredisko vzdialené 25 km s dĺžkou zjazdoviek 155 km. Stredisko ponúka aj 40 km upravených bežeckých tratí, dve U-rampy alebo curlingové dráhy.

Kitzbűhel-Wilkogel aréna

Jedno z najexkluzívnejších lyžiarskych stredísk v Rakúsku vzdialené 32 km od apartmánu. Ponúka 170 km zjazdoviek a 54 moderných vlekov a lanoviek a hlavne jednu z najťažších zjazdoviek na svete.

Zell am See

Je súčasťou EuropaSportregionu, do ktorej patria aj strediská Kaprun – Maiskogel a KaprunKitzsteinhorn. Spolu všetky tri strediská v oblasti ponúkajú až 138 km zjazdoviek všetkých náročností a 50 moderných lanoviek. Samotné Zell am See ponúka až 25 km čiernych zjazdoviek a tak je veľmi vyhľadávané skúsenými lyžiarmi. Samozrejme si v stredisku prídu na svoje aj menej skúsení lyžiari a deti. Ponúka možnosti sánkovania, korčuľovania a taktiež množstvo bežeckých tratí.

Zima – Piesendorf

V neďalekom Piesendorfe sa počas zimy 3 x do týždňa konajú rôzne atrakcie pre deti a dospelých s možnosťou večerného sánkovania.